ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I ZAWODOWYCH IM. MJRA H. SUCHARSKIEGO W BOLESŁAWCU

Technikum nr 3
1) technik ekonomista;
2) technik żywienia i usług gastronomicznych
3) technik spedytor
4) technik hotelarstwa

Szkoła Branżowa II Stopnia
1) wielozawodowa

Lubisz zawody kreatywne… to miejsce jest dla Ciebie ! Jeśli bliskie Ci takie przyjemne dziedziny życia jak kuchnia, turystyka czy ekonomia, to tutaj poczujesz się na właściwym miejscu, które wskaże kierunek Twojego rozwoju.

Zawsze marzyłeś karierze w zawodach kreatywnych, to miejsce jest dla Ciebie! Jeśli pasjonuje Cię kuchnia, turystyka czy ekonomia, to właśnie tutaj znajdziesz swoją drogę rozwoju. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu to placówka o bogatej tradycji, gotowa przygotować Cię do dynamicznego rynku pracy. Nasza szkoła dba o rozwój kompetencji zawodowych poprzez liczne projekty unijne, praktyki zagraniczne oraz doskonalenie komunikacji w językach obcych. W ZSOiZ przygotujemy Cię do egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe, wspierając w odkrywaniu talentów i pokonywaniu trudności. Nasi nauczyciele są zaangażowani w Twój rozwój, ciągle podnosząc swoje kwalifikacje. Współpracujemy z otoczeniem, promując postawy przedsiębiorcze i tolerancję. Czekamy na pasjonatów branży ekonomicznej, spedycyjnej, gastronomicznej i hotelarskiej!
– Technik ekonomista. Wybierając ten kierunek, otwierasz sobie drogę do fascynującego świata ekonomii. Zajęcia zapewnią Ci solidne podstawy z zakresu finansów, rachunkowości oraz zarządzania. W naszej szkole, technik ekonomista to nie tylko nauka teorii – uczymy praktycznych umiejętności, które przydadzą Ci się w przyszłej pracy.
– Technik żywienia i usług gastronomicznych. Jeśli Twoją pasją jest kulinarna sztuka i obsługa klienta, to ten kierunek jest dla Ciebie stworzony. Poznasz tajniki przygotowywania wyśmienitych potraw oraz zdobędziesz umiejętności niezbędne do pracy w gastronomii. Nasza szkoła oferuje praktyczne zajęcia w nowoczesnych kuchniach, przygotowując Cię do dynamicznego świata usług gastronomicznych.
– Technik spedytor. Wybierając tę ścieżkę, wkroczysz w świat logistyki i transportu. Nauczysz się planowania, organizowania oraz kontrolowania procesów spedycyjnych. Nasze zajęcia są praktyczne i oparte na rzeczywistych przypadkach, co pozwoli Ci zdobyć niezbędne umiejętności do pracy w branży transportowej.
– Technik hotelarstwa. Jeśli marzysz o pracy w hotelarstwie i obsłudze gości, ten kierunek jest dla Ciebie idealny. Poznasz tajniki hotelowego zarządzania, obsługi klienta oraz prowadzenia działalności turystycznej. W naszej szkole przygotujemy Cię do pracy w różnych segmentach branży hotelarskiej, zapewniając solidne podstawy teoretyczne i praktyczne doświadczenie.

ul. Komuny Paryskiej 6, 59-700 Bolesławiec
tel. +48 75 732 40 09
zsoiz1@poczta.onet.pl
www.sucharski.edu.pl