kadr osoba na wózku inwalidzkim pisząca na laptopie przy biurku

Zarząd Powiatu Bolesławieckiego 22 maja 2023 r. rozstrzygnął otwarty konkurs ofert na zlecenie zadań z zakresu rehabilitacji osób z niepełnosprawnościami.

Na konkurs wpłynęły cztery oferty i wszystkie zostały przyjęte do realizacji.

Fundacja CzaSami złożyła ofertę na prowadzenie dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością ruchową i intelektualną oraz z autyzmem letnich warsztatów terapeutycznych z zajęciami na basenie i animaloterapią. Organizacji została przyznana dotacja w wysokości 3 000 zł.

Drugą ofertę złożył Oddział Regionalny Olimpiady Specjalne Polska – Dolnośląskie na zorganizowanie XV Dolnośląskiego Turnieju Badmintona Olimpiad Specjalnych dla osób z niepełnosprawnościami intelektualnymi. Organizacji została przyznana dotacja w wysokości 3 000 zł.

Trzecią ofertę złożył Bolesławiecki Klub Amazonek na organizację IX Dnia Walki z Rakiem w Powiecie Bolesławickim (przemarsz uczestników imprezy ulicami Bolesławca, wykłady i spotkania warsztatowe). Organizacji została przyznana dotacja w wysokości 3 000 zł.

Czwartą ofertę złożyła Fundacja NNT na dwie wyprawy na tandemach dla osób niewidzących i słabowidzących wraz z pilotami po ziemi bolesławieckiej. Organizacji została przyznana dotacja w wysokości 1 000 zł.

Szczegóły TUTAJ