Dziś Starosta Bolesławiecki Tomasz Gabrysiak, uczestniczył w uroczystej zbiórce w Komendzie Powiatowej Policji w Bolesławcu. Spotkanie miało szczególny charakter, gdyż było poświęcone pożegnaniu dotychczasowego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Bolesławcu komisarza Artura Ciupki.

W trakcie zbiórki, Starosta wyraził swoje uznanie dla zaangażowania i profesjonalizmu bolesławieckiej komendy policji w utrzymaniu porządku i bezpieczeństwa na terenie powiatu. Podkreślił również znaczenie współpracy między samorządem a służbami mundurowymi w celu skutecznego przeciwdziałania przestępczości.

Najważniejszym momentem było pożegnanie komisarza Artura Ciupki, który pełnił swoją funkcję z oddaniem i poświęceniem. Starosta podziękował komisarzowi za wkład w rozwój struktur policyjnych na terenie powiatu bolesławieckiego oraz życzył powodzenia w kolejnym etapie kariery. Dodatkowo przekazał serdeczne gratulacje awansowanemu funkcjonariuszowi, który będzie kontynuował swoją służbę jako komendant w lubańskiej jednostce. Wyraził nadzieję, że zdobyte doświadczenie z bolesławieckiej komendy przyczyni się do skutecznego pełnienia nowych obowiązków.