Z okazji Święta Policji, składamy gorące podziękowania Funkcjonariuszom oraz Pracownikom Policji za dotychczasową służbę, trud i zaangażowanie na rzecz utrzymania bezpieczeństwa i porządku publicznego.

Życzymy wszystkim zawodowego spełnienia oraz satysfakcji. Niech wykonywana praca będzie powodem do dumy, a społeczny szacunek i uznanie źródłem siły, która pozwala służyć ludziom.

Na zdjęciach przedstawiamy  bolesławieckie obchody święta, które odbyły się 19 lipca 2022 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Bolesławcu. Na dziedzińcu nowej komendy bolesławieccy funkcjonariusze z rąk I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu mł.insp. Roberta Frąckowiaka i Komendanta Powiatowego Policji w Bolesławcu insp. Norberta Kurendy odebrali awanse a pracownicy wyróżnienia.

W uroczystości uczestniczyli Starosta Bolesławiecki Tomasz Gabrysiak, Prezydent Bolesławca Piotr Roman, Zastępca Prezydenta Miasta Renata Szewczyk, Wójt Gminy Bolesławiec Andrzej Dutkowski i jego zastępca Roman Jaworski, Wójt Gminy Warta Bolesławca Mirosław Haniszewski, pełniący obowiązki Wójta Gminy Gromadka Patryk Hałka, Zastępca Burmistrza Nowogrodźca Andrzej Drąg.