Rada Przedstawicieli Wielospecjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej „Bolesławiec–Zgorzelec” Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej z siedzibą we Wrocławiu, reprezentowana przez Starostę Bolesławieckiego Tomasza Gabrysiaka oraz Starostę Zgorzeleckiego Artura Bielińskiego, podjęła uchwałę o ogłoszeniu konkursu na stanowisko dyrektora placówki.

Decyzja została podjęta zgodnie z obowiązującymi przepisami i rozpoczyna procedurę wyłonienia osoby, która będzie kierować Wielospecjalistycznym Zespołem Opieki Zdrowotnej „Bolesławiec–Zgorzelec” SP ZOZ.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu, w tym wymagania stawiane kandydatom oraz termin składania ofert TUTAJ