Drugą imprezą sportową jaką udało nam się zorganizować po powrocie uczniów do szkół były Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym szkół ponadpodstawowych dziewcząt i chłopców. Zawody odbyły się w sali sportowej II Liceum Ogólnokształcącego.

Dziewczęta do swojej rywalizacji przystąpiły w środę 9 czerwca. Niestety, z trzech zgłoszonych szkół do mistrzostw zgłosiły się tylko dwie, w ostatniej chwili wycofał się Zespół Szkół Budowlanych. Finał Mistrzostw to bratobójczy pojedynek dwóch Liceów Ogólnokształcących, z którego zwycięsko wyszło II Liceum, pokonując I LO trzy do jednego. Dzień później o prymat w powiecie grali chłopcy z pięciu bolesławieckich szkół, po rozegraniu dziesięciu spotkań które toczyły się do trzech wygranych gier Mistrzem Powiatu zostali chłopcy z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych.

Na zdjęciu powyżej Mistrzowie Powiatu z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych. Od lewej: Kacper Deka, Bartosz Graczyk i Marek Wyskup. Opiekunem zespołu była Pani Marta Goss.

Poniżej na zdjęciu zwycięski zespół dziewcząt II Liceum Ogólnokształcącego. Od lewej: Martyna Gasiak, Amelia Koziarska, opiekun drużyny Pan Krzysztof Malina i Natalia Łomańska.