Hala sportowa Szkoły Podstawowej numer 1 była gospodarzem Mistrzostw Powiatu Szkół Podstawowych klas 1-6 w Mini Koszykówce. W poniedziałek 28 lutego odbył się turniej dziewcząt gdzie bezkonkurencyjne okazały się uczennice Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z Iwin, które wygrały wszystkie swoje mecze odpowiednio pokonując gospodynie 31:4, Szkołę Podstawową z Parowej 51:0 oraz drużynę Szkoły Podstawowej z Nowogrodźca 16:11. W meczu o drugie miejsce zawodniczki miejscowej jedynki  wygrały z Nowogrodźcem 13:10. Czwarta lokata przypadła uczennicom  z Parowej .

Natomiast 3 marca odbył się turniej chłopców. W stawce trzech zespołów najlepszym okazał team gospodarzy ze Szkoły Podstawowej numer 1 pokonując Szkołę Podstawową z Raciborowic 14:11 oraz Szkołę Podstawową z Parowej 34:5. Drugie miejsce padło łupem chłopców z Raciborowic, którzy wysoko wygrali ze swoimi rówieśnikami z Parowej 28:4 .

Mistrzowski zespół dziewcząt z Iwin od lewej w górnym rzędzie : Oliwia Witkowska, Malwina Szajna, Klaudia Złotek, Nina Warchoł, Zuzanna Broda i Nadia Chelalga. W dolnym rzędzie od lewej : Maja Hałza, Aleksandra Kamzurska, Oliwia Hetnar, Zuzanna Złotek .

Mistrzowie Powiatu – reprezentacja bolesławieckiej jedynki w górnym rzędzie od lewej: Patryk Wertykusz, Danylo Nawrotskyi, Jakub Wójcik, Filip Mielecki, Damian Bielańczuk. W dolnym rzędzie od lewej : Antoni Karp, Kornel Gnat, Dawid Kołodziejczyk, Mikołaj Skwara i Frańciszek Słotwiński .