Koncert odbędzie się w piątek, 12 marca o godzinie 18.00
0
0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec
Plakat Marcowe klawiszobranie

W najbliższy piątek, 12 marca w Teatrze Starym w Bolesławcu odbędzie się koncert uczestników pracowni keyboardu MDK. Będzie to drugi koncert po ponad półrocznej przerwie w Teatrze.

Młodzieżowy Dom Kultury im. St. Wyspiańskiego w Bolesławcu zaprasza na koncert keyboardowy pracowni prowadzonej przez Marka Łętowskiego. Podczas koncertu jedenastu młodych adeptów instrumentów klawiszowych zaprezentuje swoje umiejętności. Część z nich swoją naukę gry rozpoczęła dopiero pół roku temu, a niektórzy ćwiczą już od kilku lat. Podczas koncertu młodzi artyści zagrają utwory dostosowane do poziomu zaawansowania, od krótkich prostych melodii po standardy muzyczne m.in. „What a Wonderful World” Louisa Armstronga.

Zapraszamy wszystkich miłośników muzyki, a w szczególności instrumentów klawiszowych. Koncert odbędzie się w piątek, 12 marca o godzinie 18.00Wstęp wolny, lecz z powodu obecnych ograniczeń związanych z pandemią możemy zapełnić połowę widowni Teatru, czyli około 100 osób. Podczas wydarzenia widzowie muszą zachować dystans oraz zasłonić usta i nos maseczką. Zapraszamy serdecznie.