Dzisiejsza sesja Rady Powiatu Bolesławieckiego okazała się niezwykle emocjonującym wydarzeniem, gdyż była to ostatnia z posiedzeń obecnej kadencji.

Starosta Bolesławiecki Tomasz Gabrysiak w swoim przemówieniu podziękował wszystkim radnym, współpracownikom oraz pracownikom jednostek powiatowych za ich ciężką pracę i poświęcenie, które przyczyniły się do rozwoju powiatu w ostatnich latach.

Podczas sesji poruszono wiele istotnych kwestii dotyczących planów na kolejną kadencję, a przede wszystkim podsumowano osiągnięcia z minionych lat.

Rada Powiatu Bolesławieckiego VI kadencji działała w latach 2018-2024, w czasie których obradowała na 69 sesjach, na których podjęła 388 uchwał dotyczących finansów, spraw oświatowych, społecznych, transportu zbiorowego, spraw drogowych i organizacyjnych.

Ostatnia sesja Rady Powiatu Bolesławieckiego na pewno na długo pozostanie w pamięci wszystkich jej uczestników. Życzymy naszym Radnym zadowolenia i satysfakcji, pogody ducha na co dzień oraz wielu radosnych chwil.