Za nami I Ogólnopolski Festiwal Młodzieżowych Zespołów Wokalnych “WIELOGŁOSY” organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Bolesławcu, pod patronatem honorowym Starosty Bolesławieckiego Tomasza Gabrysiaka. W koncercie finałowym uczestniczyło osiem zespołów, prezentując swoje umiejętności przed wymagającym jury.

Jury, na czele z renomowaną artystką Kasią Wilk, miało niełatwe zadanie wybrania zwycięzców spośród utalentowanych finalistów. Po długich debatach i starannym rozważeniu wszystkich aspektów występów, ostatecznie podjęto decyzje co do przyznania miejsc.

Najwyższe wyróżnienie, czyli pierwsze miejsce, trafiło w ręce zespołu Arabeska. Ich wyjątkowy talent wokalny, niesamowita charyzma sceniczna oraz profesjonalne podejście do muzyki zrobiło ogromne wrażenie na jurorach i publiczności.

Drugie miejsce przypadło zespołowi Farcik, który również zachwycił swoim występem, dostarczając niezapomnianych emocji i energetycznych brzmień podczas festiwalowego wieczoru.

Na trzecim miejscu uplasował się zespół Remedium, który mimo silnej konkurencji potrafił zaprezentować wysoki poziom muzyczny i artystyczny, zasługując na uznanie za swój wkład w wydarzenie.

I Ogólnopolski Festiwal Młodzieżowych Zespołów Wokalnych “WIELOGŁOSY” nie tylko połączył młode talenty z całego kraju, ale także dał możliwość promocji i rozwoju artystycznego wielu utalentowanym grupom. Wydarzenie to z pewnością było inspiracją dla wszystkich uczestników i miłośników muzyki.