Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy serdeczne życzenia wszystkim pracownikom oświaty. Wasza praca, poświęcenie oraz oddanie dla dobra dzieci i młodzieży zasługuje na najwyższe uznanie i szacunek.

Jesteście niezwykłymi ludźmi, bo to dzięki Wam młode pokolenia mają szansę rozwijać się, zdobywać wiedzę i umiejętności, które będą nośnikiem ich przyszłych sukcesów. Wasza codzienna praca, pełna pasji, zaangażowania i cierpliwości, wpływa na kształtowanie umysłów, charakterów i marzeń młodych ludzi.

Życzymy Wam, nauczycielom, abyście zawsze odkrywali w sobie siłę i zapał do dawania wiedzy, rozwijania umiejętności i wspierania uczniów na każdym etapie ich nauki. Niech Wasza praca przynosi satysfakcję, a owoce edukacji, które sadzicie, przekuwają się w sukcesy Waszych podopiecznych.

Dziękujemy także Dyrektorom placówek oświatowych za Wasze przywództwo, organizację i dbałość o rozwój. To dzięki Waszej pracy i zaangażowaniu szkoły i placówki stają się miejscem inspirującym do nauki, pełnym ofert edukacyjnych i wszechstronnego rozwoju dzieci i młodzieży.

Życzymy Wam, nauczycielom i pracownikom oświaty, zdrowia, satysfakcji z zawodu, wspaniałych osiągnięć w pracy dydaktycznej i wychowawczej oraz wielu sukcesów.