Wykaz ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Bolesławieckiego w roku 2019 w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej - braki formalne

Wykaz ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Bolesławieckiego w 2019 r. w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej zawierających braki formalne. Organizacja  w terminie 3 dni roboczych od daty zamieszczenia listy ofer t ( tj. do 22 lutego 2019 r. do godz. 14:00) może uzupełnić braki formalne w Starostwie Powiatowym w Bolesławcu, pokój 117, ul. Armii Krajowej 12, 59-700 Bolesławiec. Oferty, które nie zostaną uzupełnione w podanym wyżej terminie zostaną odrzucone ze względów formalnych. Wykaz dostępny tutaj .