Obowiązek dla posiadaczy odpadów

W związku z wejściem w życie ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. o zmianie ustawy o odpadach oraz niektórych innych ustaw (Dz.U.2018 r. poz. 1592) posiadacz odpadów, który uzyskał zezwolenie na zbieranie odpadów, zezwolenie na przetwarzanie odpadów, zezwolenie na zbieranie i przetwarzanie odpadów oraz pozwolenie na wytwarzanie odpadów uwzględniające zbieranie lub przetwarzanie odpadów jest obowiązany do 5 września 2019 r. złożyć wniosek o zmianę posiadanej decyzji.

Więcej informacji tutaj oraz w Wydziale Środowiska Starostwa Powiatowego w Bolesławcu (tel.75 612 17 73).