W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki.
Więcej informacji

Rozumiem. Nie pokazuj więcej tego komunikatu..

Powiat Bolesławiecki

Przetarg

Ogłoszenie o przetargu zbycia prawa użytkowania wieczystego działki nr 81/3 Niechlów. PKP S.A. Oddział Gospodarki nieruchomościami we Wrocławiu ul. Joannitów  13, 50-525 Wrocław ogłasza przetarg ustny nieograniczony na zbycie prawa użytkowania wieczystego gruntu działki nr 81/3 Niechlów, powiat górowski o pow. 0,3198 ha wraz z prawem własności zabudowy na działce.

Czytaj więcej...

Międzynarodowo

W warsztatach pod hasłem „Przygotowanie Regionalnych Targów Turystycznych w Hoyerswerdzie i Żarach” 17 - 18 września wzięło udział 55 uczestników: uczniowie oraz nauczyciele z saksońskich i polskich szkół, profesjonalni trenerzy i przedstawiciele lokalnych instytucji kultury. 

Czytaj więcej...

LVI Sesja Rady Powiatu Bolesławieckiego – 27 września 2018 r.

Przewodniczący Rady Powiatu Bolesławieckiego zwołał LVI Sesję Rady Powiatu Bolesławieckiego, która odbędzie się 27 września 2018 r. o godz. 9:30 w sali konferencyjnej w budynku Starostwa Powiatowego w Bolesławcu, przy pl. marsz. Józefa Piłsudskiego 2.

Czytaj więcej...

Wspólna droga na rzecz przedsiębiorczości w szkołach

Projekt pn. „Wspólna droga na rzecz przedsiębiorczości w szkołach” (CZ.11.3.119/0.0/0.0/16_022/0001154) współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach  Programu  Interreg V-A Republika Czeska-Polska ukierunkowany jest na przedsiębiorczość jako kluczową kompetencję dla rynku pracy w Czechach i w Polsce.

Czytaj więcej...

Przez mosty...

Droga z Osiecznicy do Rudawicy jest już prawie gotowa po remoncie. Prawie, ponieważ potrzebne są jeszcze pewne poprawki. Ale już od września można tamtędy jeździć. Oficjalnie - oczekiwane mosty na Kwisie - zostaną oddane za miesiąc - film  

Teatr Stary zaprasza...

Teatr Stary w Bolesławcu zaprasza na najbliższe wydarzenia :

22.09, g. 19.00, Piotr Bałtroczyk "Mężczyzna z kijowym peselem" - kabaret 

30.09, g. 16.00, Bajkoczytanie

5.10, g. 18.00, "Ostatnia wola Papy" - komedia teatralna 

Czytaj więcej...

Ważna trasa dla mieszkańców

Daleko od stolicy powiatu, ale inwestycja bardzo oczekiwana. Tym razem oficjalnie odebrano chodnik z zatoczkami autobusowymi na uczęszczanej drodze, która biegnie przez Pasternik w gminie Gromadka. Droga jest bardzo ważna dla mieszkańców, bo wielu z nich jeździ nią do pracy. Wspólnie zainwestowane pieniądze w kwocie blisko 670 tys. zł z budżetów powiatu i gminy Gromadka sprawią, że będzie tu dużo bezpieczniej. 

Czytaj więcej...

Liderzy dobra

"Carpe Diem" wśród najlepszych organizacji pozarządowych na Dolnym Śląsku. VII Edycja Konkursu „zDolne NGO” dla najlepszej dolnośląskiej organizacji pozarządowej prowadzącej najaktywniej działania na rzecz społeczności lokalnych w 2017 r. (lokalni liderzy w danej społeczności).

Czytaj więcej...

HARMONOGRAM DYŻURÓW POWIATOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ W BOLESŁAWCU

 HARMONOGRAM DYŻURÓW POWIATOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ W BOLESŁAWCU

 

 

 

Czytaj więcej...

Amazonki w marszu po zdrowie

Tradycyjnie już Amazonki wraz z mieszkańcami oraz podobnymi stowarzyszeniami z innych miejscowości (Zgorzelec, Wrocław, Świdnica) przeszły ulicami miasta w ramach „VII Bolesławieckiego Dnia Walki z Rakiem w Powiecie Bolesławieckim” w sobotę 8 września.

Czytaj więcej...