W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki.
Więcej informacji

Rozumiem. Nie pokazuj więcej tego komunikatu..

MENU
tel.: 75 732 32 58

Bory dolnośląskie

Strona Borów Dolnośląskich http://www.bory-dolnoslaskie.eu/

 

Film "Odkryj urok Borów Dolnośląskich " do obejrzenia tutaj .

 

Projekt pn. Odkryj urok Borów Dolnośląskich – kampania promocyjna na rzecz zwiększenia ruchu turystycznego w subregionie Bory Dolnośląskie (Nr Projektu: RPDS.06.05.00-02-014/10) jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007 – 2013.

 

W ramach projektu realizowana jest kampania promująca subregion Bory Dolnośląskie, a także produkty turystyczne oferowane przez jednostki samorządu terytorialnego wchodzące w jego skład. Przyjęta strategia promocji polega na wykorzystaniu walorów krajobrazowych i przyrodniczych, potencjału kultury i dziedzictwa przeszłości dla podniesienia atrakcyjności subregionu.

 

Głównym celem projektu jest wzrost atrakcyjności turystycznej oraz zwiększenie ruchu turystycznego w subregionie.

W projekcie uczestniczą następujące jednostki samorządu terytorialnego: Powiat Bolesławiecki (Lider), Gmina Pieńsk, Gmina Węgliniec i Gmina Miejska Zgorzelec.

Wartość całkowita projektu wynosi 746.118,40 zł, w tym 521.904,88 zł -  dofinansowanie z budżetu Unii Europejskiej, co stanowi 70 % wartości wydatków kwalifikowalnych projektu.