W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki.
Więcej informacji

Rozumiem. Nie pokazuj więcej tego komunikatu..

MENU
tel.: 75 732 32 58

        big  logo pcpr logo-szpital r1274876165da5fbf6c56640be38ecfab5e91cf3366 800x600 logo small bpcs

znak pol

fundacja logo-psp

 

  ekoportal 160

 

Zespół Szkół Handlowych i Usługowych

BĄDŹ PRZEDSIĘBIORCZY!
WYBIERZ ZESPÓŁ SZKÓŁ HANDLOWYCH I USŁUGOWYCHSzkoła na miarę XXI wieku. Zespól Szkół Handlowych i Usługowych to szkoła, która stawia przed młodymi ludźmi wielkie wyzwania, daje szanse na rozwój i otwiera drzwi na nowe doświadczenia i przeżycia. Niewątpliwie jest to możliwe dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze pedagogicznej, która nie tylko gwarantuje europejski poziom nauczania, ale, co jest istotnym warunkiem egzystowania we współczesnym świecie, kształci umiejętności wykorzystania zdobytej przez młodzież wiedzy.

 ZSHiU nie boi się wyzwań, szybko reaguje na potrzeby rynku pracy i zainteresowania młodych ludzi, dzięki czemu może pochwalić się nowymi kierunkami kształcenia, takimi jak logistyk czy technik fotografii i multimediów. Liczne zajęcia organizowane w ramach projektów unijnych, wycieczki zawodowe oraz praktyki na terenie Niemiec, pozwalają młodzieży na uzyskanie międzynarodowego certyfikatu zawodowego.

Dodatkowym atutem, a jednoczenie wyróżnieniem spośród innych szkół ponadgimnazjalnych, jest posiadanie certyfikatu jakości „Szkoła Przedsiębiorczości”. Ponadto przygotowanie do zawodu, jak i matury nie ogranicza się jedynie do zajęć prowadzonych na terenie ZSHiU. Od wielu lat, szkoła współpracuje z wrocławskimi uczelniami: Uniwersytetem Przyrodniczym, Szkołą Wyższą Psychologii Społecznej oraz Uniwersytetem Ekonomicznym.

 O wyjątkowości i atrakcyjności świadczy też fakt, iż objęta ona została patronatem przez takie prestiżowe uczelnie, jak Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu oraz Wyższą Szkołę Logistyki. Umowa patronacka, jak i współpraca z uczelniami daje możliwość udziału młodzieży w wykładach i warsztatach, co pozwala na pogłębienie wiedzy oraz podniesienie efektywności kształcenia.

Bogata oferta zajęć pozalekcyjnych daje uczniom nie tylko gruntowne przygotowanie do egzaminów zewnętrznych i zawodowych, ale i możliwość rozwijania własnych zainteresowań i pasji. Pracownia muzyczno-wokalna, prężnie działający klub żeglarski czy zajęcia z jazy konnej, to jedne z wielu propozycji, które oferuje szkoła i które cieszą się wielkim powodzeniem wśród młodzieży. Nauka połączona z pasją daje uczniom ZSHiU świetny wynik w postaci sukcesów w licznych konkursach i zawodach na szczeblu wojewódzkim, a nawet ogólnopolskim.

Współczesna szkoła musi być szkołą bezpieczną i wolną od przemocy, dlatego też, oprócz monitoringu, młodzież ucząca się w ZSHiU posiada indywidualną kartę dostępu do szkoły. Zespół Szkół Handlowych i Usługowych to szkoła z ponad 50-letnimi tradycjami, idąca z postępem, wciąż rozwijająca się, korzystająca z nowoczesnych technologii, dająca bezpieczeństwo i miłą atmosferę.

To szkoła przyjazna uczniom i ich rodzicom; szkoła, która jest nie tylko mentorem, ale i przyjacielem młodego człowieka.

Kierunki kształcenia:

Technikum:

    technik logistyk
    technik fotografii i multimediów
    technik handlowiec
    technik weterynarii

Branżowa Szkoła Zawodowa I Stopnia - wielozawodowa

 
Zespół Szkół Handlowych i Usługowych im. Jana Kochanowskiego w Bolesławcu, ulica Zgorzelecka 18, 59-700 Bolesławiec tel.: 75.732 28 25 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , www:zshiu.boleslawiec.pl www.facebook.com/ZSHiUBoleslawiec