W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki.
Więcej informacji

Rozumiem. Nie pokazuj więcej tego komunikatu..

MENU
tel.: 75 732 32 58

        big  logo pcpr logo-szpital r1274876165da5fbf6c56640be38ecfab5e91cf3366 800x600 logo small bpcs

znak pol

fundacja logo-psp

 

  ekoportal 160

 

Zespół Szkół Elektronicznych

ZSE to szkoła z tradycjami, o których nie zapominamy i które kultywujemy. Jednak naszym priorytetem jest przyszłość uczniów, którą razem z nimi starannie planujemy, kształcąc ich talenty i umiejętności.

 


Dlatego:

proponujemy im bogatą ofertę kierunków kształcenia , zapewniających dobrze płatną pracę oraz możliwości kontynuowania nauki na wybranej uczelni,
zapewniamy udział w projektach współorganizowanych przez Politechnikę Wrocławską oraz Uniwersytet Przyrodniczy,
gwarantujemy naukę w nowocześnie wyposażonych pracowniach w ramach projektu MCKZ na Dolnym Śląsku oraz dzięki współpracy z lokalnymi firmami (Dersen w Iwinach – pracownia teleinformatyczna oraz Amper B w Bolesławcu – pracownia elektryczna)
umożliwiamy zdobycie konkretnych umiejętności poszukiwanych na rynku pracy (m. in. uprawnień elektrycznych SEP,  grafiki komputerowej, szkoleń z zakresu inteligentnego domu)
organizujemy atrakcyjne praktyki (m. in. zagraniczne w ramach projektu Erasmus +) oraz ciekawe wycieczki zawodoznawcze (np. udział w targach w Hanowerze, udział w World Cyber Games czy festiwalu „Młodzi i media”)
dbamy o rozwój uczniowskich zainteresowań, przygotowując do licznych konkursów, olimpiad i zawodów.

 Efekty naszej wspólnej pracy uwidoczniają się w wysokiej zdawalności egzaminów maturalnych, wysokich miejscach w ogólnopolskim rankingu techników oraz sukcesach naszych uczniów (m. in. w 2014 r. finał ogólnopolskiego konkursu Wiedzy o Mediach, finał Dolnośląskiego konkursu literackiego „My Polacy My Dolnoślązacy”, I miejsce na Dolnym Śląsku w konkursie Mistrz w Zawodzie – technik teleinformatyk). Różnorodność konkursów potwierdza nastawienie ZSE na wszechstronny rozwój ucznia.


ZSE postawił na przyszłość i dostosował się do rzeczywistości, potrzeb ucznia i wymogów rynku pracy.

Wybierając ZSE, decydujesz się na lepszą przyszłość i masz gwarancję pracy.

 


Kształcimy w następujących kierunkach:

Technikum:

    technik informatyk
    technik grafiki i poligrafii cyfrowej
    technik elektryk
    technik elektronik

Branżowa szkoła - I stopnia nr 4 elektryk


Zespół Szkół Elektronicznych im. Ignacego Domeyki, ul. Tyrankiewiczów 2, 59-700 Bolesławiec, Tel. 75 649 54 60, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , zse.boleslawiec.pl, Fanpage Facebook, www.facebook.com/ZSEBoleslawiec