W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki.
Więcej informacji

Rozumiem. Nie pokazuj więcej tego komunikatu..

MENU
tel.: 75 732 32 58

        big  logo pcpr logo-szpital r1274876165da5fbf6c56640be38ecfab5e91cf3366 800x600 logo small bpcs

znak pol

fundacja logo-psp

 

  ekoportal 160

 

Tradycyjne Stoły Wielkanocne

Tradycyjne Stoły Wielkanocne to wyjątkowo kolorowa i smaczna impreza, tak jak nasze  świąteczne  tradycje, które tu poczujemy wszystkimi zmysłami. Niezawodne organizatorki życia domowego i też społecznego z Kół Gospodyń Wiejskich zaimponują obfitością swoich stołów -  sobota, 17 marca, godz. 11.00, sala Zespołu Szkół w Bożejowicach.

Po szkole...

Już w poniedziałek 19 marca o godz. 10.00 w Teatrze Starym w Bolesławcu ważna debata „GPS – czyli gdzie po szkole. Kształcenie zawodowe dla rynku pracy” w ramach projektu „Regionalny system informacji edukacyjno-zawodowej południowo-zachodniego regionu woj. dolnośląskiego (REGSI)”. Zapraszamy.

Czytaj więcej...

Zatargi z Teatrem 2018

Zapraszamy wszystkich miłośników sztuki dramatycznej do Teatru Starego na ogólnopolskie spotkanie młodych, pełnych zapału i nieskażonych zawodową rutyną zespołów teatralnych. Warto zobaczyć, co ma do powiedzenia dzisiejsza młodzież – być może dzięki temu dorosłym łatwiej przyjdzie ją zrozumieć.

Czytaj więcej...

XLVIII Sesja Rady Powiatu Bolesławieckiego – 22 marca 2018 r.

Przewodniczący Rady Powiatu Bolesławieckiego zwołał XLVIII Sesję Rady Powiatu Bolesławieckiego, która odbędzie się 22 marca 2018 r. o godz. 9:30 w sali konferencyjnej w budynku Starostwa Powiatowego w Bolesławcu, przy pl. marsz. Józefa Piłsudskiego 2.

 

Czytaj więcej...

Oferta realizacji zadania publicznego pn. "ZABYTKOWO I KLOCKWO!" - WARSZTATY ZABYTKOWEJ ARCHITEKTURY SAKRALNEJ POWIATU BOLESŁAWIECKIEGO DLA DZIECI"

Oferta realizacji zadania publicznego złożona przez Fundację F-XXI z pominięciem otwartego konkursu ofert, zgodnie z art. 19 a. ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (tekst jednolity Dz. U. 2018, poz. 450).

Czytaj więcej...

XLVII Sesja Rady Powiatu Bolesławieckiego – 13 marca 2018 r.

Przewodniczący Rady Powiatu Bolesławieckiego zwołał XLVII Sesję Rady Powiatu Bolesławieckiego, która odbędzie się 13 marca 2018 r. o godz. 10:00 w sali konferencyjnej (pok. nr 101) w budynku Starostwa Powiatowego w Bolesławcu, przy ul. Armii Krajowej 12.

 

Czytaj więcej...

Warsztaty projektu RegionalManagement” w I LO

Działająca w I Liceum szkolna Uczniowska Agencja Turystyczna tym razem będzie gospodarzem kolejnych warsztatów w ramach polsko-niemieckiego projektu „RegionalManagement”, które odbędą się 13 i 14 marca.

Czytaj więcej...

DOBROĆ WRACA - Dolnośląskie Małe Granty

8 czerwca już po raz szósty w Powiatowym Zespole Szkół i Placówek Specjalnych w Bolesławcu odbędzie się Piknik Integracyjny. Tym razem społeczność szkolna i zaproszeni goście bawić się będą pod hasłem „Dobroć wraca”. Ten rok w historii pikniku będzie szczególny, ponieważ znalazł on uznanie i otrzymał dofinansowanie w ramach programu „Dolnośląskich Małych Grantów”.

Czytaj więcej...

Praktyczniej

W Zespole Szkół Budowlanych podpisano list intencyjny w sprawie współpracy szkoły z firmą z branży budowlanej. Da to możliwość odbywania przez uczniów praktyk w rzeczywistości realnie działającej firmy - film  

Ogłoszenie wyników otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych Powiatu Bolesławieckiego w 2018 roku w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej

Na podstawie art. 15 ust. 2j ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (tekst jedn. Dz. U. z 2018 r. poz. 450) ogłasza się wyniki otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych Powiatu Bolesławieckiego w 2018 roku w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej. Więcej informacji poniżej.

Czytaj więcej...