logo-bory    teatr   big  logo pcpr logo-szpital r1274876165da5fbf6c56640be38ecfab5e91cf3366 800x600 logo small bpcs

Nowe kwalifikacje dzięki bezpłatnym kursom
    Sierpniowy Blues za nami
    Zastrzyk pieniężny na dobry początek nowego roku szkolnego
    Olga Tokarczuk w Teatrze Starym

Biegali z Powiatem

kbm58I ruszyliśmy!!! Dokładnie o 9.15 spod BCC rozpoczęliśmy naszą II RUNdkę z Powiatem. Pogoda dopisała. Forma też. Biegali młodzi i... mniej młodzi.

Krótkie podsumowanie.
99 biegaczy & Zenek Pies. Najstarszy biegacz - Pan Rajmund Bączyk. Najmłodsze uczestniczki - córeczki Krystiana Góry - wiek: 16 miesięcy.
Zgłoszenia przyjęto w IV grupach:
1. Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych w Bolesławcu - pod banderą Pana Waldemara Krzemińskiego,
2. Warsztaty Terapii Zajęciowej w Bolesławcu - opiekun Pan Marek Markowski,
3. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Bolesławcu - pod banderą samej Pani Dyrektor - Laury Słockiej-Przydróżnej i kuratelą Pana Artura Kwiatkowskiego,
4. grupa zwana przeze mnie "RESZTA ŚWIATA".
:) było nas 3x więcej niż w zeszłym roku. Aż strach pomyśleć co będzie przy X edycji... - pisze Ania Salej
10 godzin radosnego biegu. Bez rywalizacji, bez pośpiechu. Wspaniali ludzie, świetna atmosfera i bezcenne wspomnienia.

RUNdka 2013

kbm27

koszulki

Powiatowe koszulki w charakterystycznym bordo połączyły entuzjastów RUNdki.

kbm8

kbm30

kbm32

Ambitni pokonywali długie dystanse

kbm34

kbm35

kbm38

kbm62

Złoto dla zuchwałych czekało, a zdalna nawigacja Ani i Leszka określała kierunek na podium.

kbm28

kbm9

W biegu wystartowało 99 osób i jeden pies... czyli 100% normy

kbm39

kbm58

kbm54

kbm55

Jak widać wiek nie był przeszkodą. Najmłodsze uczestniczki miały 16 miesięcy, a najstarszy 73 lata.

kbm83

kbm17

Przy Galerii City Center w centrum byli młodzi piłkarze - obiecyjący rocznik 2005 :)

kbm24

Kobieca strona narodowego sportu

kbm25

...i bonusy za wysiłek.

kbm46

kbm51

Doskonały trener i diedetyk nie zalecał powiatowych krówek , ale radził wszyskim, żeby się ruszać i nie kurzyć w domu. Trenig spinningu przed Galerią City Center to był prawdziwy show.

kbm88

kbm76

Wszycy spisali się medalowo. Starosta Bolesławiecki Cezary Przybylski i Dariusz Kwaśniewski z niekłamaną radością honorowali zwycięzców.

kbm59

kbm78

kbm52

kbm75

kbm84

Nasi partnerzy biegowego zamieszania z City Center podeszli do tematu medalowo.

kbm85

kbm77

Dziękujemy wszystkim dzienikarzom, fotoreporterom, radiowcom i amatorom dobrej fotografii. Medialnej oprawy mogły nam pozazdrościć wielkie sportowe przedsięwzięcia.

kbm2

kbm61