logo

1)      administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Zarząd Powiatu z siedzibą w Bolesławcu przy

ul. Armii Krajowej 12, kontakt mailowy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . reprezentowany przez Starostę Bolesławieckiego.

2)     kontakt do naszego inspektora danych osobowych : tel. 75 612 17 44 e mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ;

W serwisie youtube.com – zawierające preferencje użytkownika, oraz liczydło kliknięć (opisane są w polityce prywatności:

W serwisie facebook.com:

w serwisie epuap.gov.pl

4)    Co do zasady nie przekazujemy danych osobowych zebranych poprzez odwiedzenie naszego serwisu nikomu. Może się jednak zdażyć, że odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie na ich wniosek organy władzy publicznej, w zakresie i w celach, które wynikają z przepisów powszechnie obowiązującego prawa;

5)      Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej;

6)      Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane w terminach określonych przepisami prawa w tym przez okresy podany w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 stycznia 2011 r. w sprawie instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych wykazów akt oraz instrukcji w sprawie organizacji i zakresu działania archiwów;

7)      posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania i uzupełniania. Przysługuje Pani/Panu prawo do usunięcia danych (tzw. prawo do bycia zapomnianym).

8)      ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o  ochronie danych osobowych
z dnia 27 kwietnia 2016 r. i innych aktów prawnych;

9)      Pani/Pana dane osobowe mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany;

10)    Pani/Pan nie będzie podlegał profilowaniu w rozumieniu przepisów RODO.

Jak zmienia się ustawienia w najbardziej popularnych wyszukiwarkach
• Google Chrome
• Internet Explorer 6.0 i 7.0
Z menu przeglądarki (prawy górny róg): Narzędzia > Opcje Internetowe > Prywatność, przycisk Witryny. Suwakiem ustawiamy poziom, zmianę zatwierdzamy przyciskiem OK.
• Mozilla Firefox
Z menu przeglądarki: Narzędzia > Opcje > Prywatność. Uaktywnić pole Program Firefox: „będzie używał ustawień użytkownika”.
• Opera
Z menu przeglądarki: Narzędzie > Preferencje > Zaawansowane.
• Safari