logo

- cokies sesyjne (wygasają po zakończeniu sesji)

W serwisie youtube.com – zawierające preferencje użytkownika, oraz liczydło kliknięć (opisane są w polityce prywatności:

W serwisie facebook.com:

w serwisie epuap.gov.pl

Jak zmienia się ustawienia w najbardziej popularnych wyszukiwarkach
• Google Chrome
• Internet Explorer 6.0 i 7.0
Z menu przeglądarki (prawy górny róg): Narzędzia > Opcje Internetowe > Prywatność, przycisk Witryny. Suwakiem ustawiamy poziom, zmianę zatwierdzamy przyciskiem OK.
• Mozilla Firefox
Z menu przeglądarki: Narzędzia > Opcje > Prywatność. Uaktywnić pole Program Firefox: „będzie używał ustawień użytkownika”.
• Opera
Z menu przeglądarki: Narzędzie > Preferencje > Zaawansowane.
• Safari