Interreg i Euroregion Nysa                     logo small bpcs logo-szpital pcpr big  logo

Webinarium "Dotacje na własną firmę i rozwój zawodowy"

plakat

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze zaprasza  na webinarium pt. Dotacje na własną firmę i rozwój zawodowy " – 19.11.2021 r.  Jelenia Góra

W trakcie spotkania informacyjnego on-line zostaną przedstawione projekty dotyczące kompleksowego wsparcia aktywizacji zawodowej m.in.: dotacje na zakładanie działalności gospodarczej oraz  na wsparcie rozwoju zawodowego m.in. doradztwo zawodowe/szkolenia/staże/studia podyplomowe .

Spotkanie, w formie webinarium, odbędzie się na platformie internetowej ZOOM. Dla sprawnej organizacji prosimy o zgłaszanie się na spotkanie za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do dnia 18.11.2021 r. Po rejestracji otrzymacie Państwo na swój adres e-mailowy indywidualny link do spotkania. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

W razie problemów technicznych, prosimy o kontakt telefoniczny z organizatorem. Udział w webinarium jest bezpłatny. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Zastrzega się możliwość wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Do udziału zapraszamy osoby z  obszaru województwa dolnośląskiego:

• zamieszkałe lub uczące się które są osobami biernymi zawodowo lub bezrobotnymi niezarejestrowanymi w urzędzie pracy, w wieku 18-29 lat i które utraciły zatrudnienie po 1.03.2020 r.
  • osoby bez względu na wiek w tym:
    • osoby zwolnione z winy pracodawcy w okresie nie dłuższym niż 6 miesięcy przed dniem przystąpienia do projektu,
    • osoby przewidziane do zwolnienia,
    • osoby poinformowane przez pracodawcę o nieprzedłużeniu przez niego zatrudnienia oraz
    • osoby zagrożone zwolnieniem.

Webinarium odbędzie się:

19.11.2021r. (piątek), w godz. 12.00-13.30

Program webinarium:

- Przywitanie uczestników, źródła informacji o Funduszach Europejskich oraz oferta Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich;

- "Przedsiębiorczość drogą do aktywizacji zawodowej mieszkańców Dolnego Śląska” - projekt  partnerski Karkonoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A  w ramach Działania 1.2 Wsparcie osób młodych na regionalnym rynku pracy – Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój;

- „Aktywizacja dolnośląskiego rynku pracy – III edycja” - p rojekt partnerski z udziałem Karkonoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. dla subregionu jeleniogórskiego w ramach działania 8.5 Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Organizator spotkania :

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze