Interreg i Euroregion Nysa                     logo small bpcs logo-szpital pcpr big  logo

Międzynarodowy Dzień Pracownika Ochrony Zdrowia

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pracownika Ochrony Zdrowia wszystkim pielęgniarkom, lekarzom i pozostałym pracownikom składamy wyrazy uznania i wdzięczności za pełną poświęcenia służbę na rzecz drugiego człowieka. Odpowiedzialność, wyrozumiałość i profesjonalne podejście do cierpiących, to nieodłączne wartości Waszej pracy. Życzymy wszystkim pomyślności oraz satysfakcji z wypełniania trudnej i niezwykle odpowiedzialnej misji ochrony zdrowia i życia ludzkiego. Niech Ci, których na co dzień spotykacie na swojej drodze, którym pomagacie i otaczacie opieką odwdzięczą się Wam życzliwością i serdecznością.

Życzy Zarząd Powiatu Bolesławieckiego wraz z pracownikami Starostwa.