Interreg i Euroregion Nysa                     logo small bpcs logo-szpital pcpr big  logo

Komfort i wysoka jakość podroży mieszkańców naszego Powiatu

Kolejna inwestycja Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o. w Bolesławcu.

Tym razem Spółka wprowadziła do eksploatacji cztery fabrycznie nowe busy marki Iveco, które od września br. obsługują komunikację pasażerską na drogach Powiatu Bolesławieckiego. Wartość netto całej inwestycji to 892 000 zł.

Przypominamy, że rozwój komunikacji pasażerskiej w Powicie Bolesławieckim jest możliwy dzięki współpracy gmin: Bolesławiec, Gromadka, Osiecznica i Warta Bolesławiecka z Powiatem Bolesławieckim oraz  podpisaniu przez Starostę Bolesławieckiego Tomasza Gabrysiaka umowy na realizację przewozów w ramach Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych o Charakterze Użyteczności Publicznej.