Interreg i Euroregion Nysa                     logo small bpcs logo-szpital pcpr big  logo

Sprzedaż działek w Osłej – informacja o wyniku przetargu

Starosta Bolesławiecki, działając w imieniu Skarbu Państwa informuje, że została wywieszona informacja o wyniku II przetargu ustnego nieograniczonego, który miał miejsce 3 września 2021 r. Przedmiotem przetargu były działki gruntu, przeznaczone na sprzedaż, które stanowią własność Skarbu Państwa i geodezyjnie oznaczone są jako działki nr 336, 335/3, 338/4, 338/5, 337/6 i nr 337/9, położone w obrębie miejscowości Osła, gmina Gromadka. Działki nr 336 i 335/3 są zabudowane, a pozostałe działki są niezabudowane.

Więcej informacji TUTAJ