W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki.
Więcej informacji

Rozumiem. Nie pokazuj więcej tego komunikatu..

MENU
tel.: 75 732 32 58

                                  Interreg i Euroregion Nysa                     logo small bpcs logo-szpital pcpr big  logo

znak pol

fundacja logo-psp

 

  ekoportal 160

 

Drodzy Maturzyści!

Ostatnie miesiące przyniosły nam zaskakujące wydarzenia. Pandemia zmieniła w naszym życiu wiele. Postawiła wszystkich dyrektorów, nauczycieli i uczniów w nowej, trudnej i niespotykanej rzeczywistości. Mimo, że ostatnie miesiące były dla Was szczególną lekcją życia i sprawdzianem - nie tylko ze zdobytej wiedzy, ale przede wszystkim z odpowiedzialności oraz doskonalenia umiejętności - jesteśmy przekonani, że z tej lekcji wyszliście silniejsi. Przed Wami niezwykle ważny etap – egzamin dojrzałości. Życzymy Wam drodzy Maturzyści spokoju, wiary we własne siły, otwartości umysłu oraz wytrwałości.

 

Szanowne Grono Pedagogiczne!

Pragniemy podziękować dyrektorom i nauczycielom za wieloletnią pracę z młodzieżą, przygotowanie Jej do kolejnego ważnego egzaminu w życiu, a także wspieranie młodych ludzi w tym trudnym dla nas wszystkich czasie. Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni.

Wszystkim Rodzicom życzymy satysfakcji z osiągnięć dzieci, które dzięki Państwa wsparciu i pomocy mogą realizować swoje marzenia.


Połamania piór!