W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki.
Więcej informacji

Rozumiem. Nie pokazuj więcej tego komunikatu..

MENU
tel.: 75 732 32 58

                                               logo small bpcs logo-szpital pcpr big  logo r1274876165da5fbf6c56640be38ecfab5e91cf3366 800x600

znak pol

fundacja logo-psp

 

  ekoportal 160

 

Nawet 450 kolarzy na starcie

Dog's Head Predator Race to największa tego typu impreza w naszej okolicy. W ramach cyklu Via Dolny Śląsk fani dwóch kółek ścigać się będą 19 maja w Gromadce. Organizatorami tej imprezy są: Stowarzyszenie Road-Racing.pl z Bolesławca i Via Dolny Śląsk. Przedsięwzięcie wspierają również lokalni działacze.– Trasa wyścigu znajduje się na terenie gminy Gromadka i gwarantuje atrakcyjne szybkie ściganie po doskonałej jakości asfaltach – mówi Bartosz Kasprzyk, współorganizator imprezy, który wraz ze swoimi kolegami z teamu Road-Racing.pl od kilku lat rozwija pomysł wyścigu na wspomnianym terenie. – W zeszłym roku Dog's Head Predator zgromadził 105 kolarzy, mimo niesprzyjającej pogody. Pojawili się m.in kolarze z Warszawy, Zakopanego, Krakowa, Sosnowca, Poznania, krótko mówiąc, z całej Polski.

Przy okazji wyścigu rozegrane zostaną Mistrzostwa Powiatu Bolesławieckiego w kolarstwie szosowym w 4 kategoriach:
Dystans Fun Open Kobiet
Dystans Fun Open Mężczyzn
Dystans Pro Open Kobiet
Dystans Pro Open Mężczyzn.

Nagrody funduje Starostwo Powiatowe w Bolesławcu.
Będzie to pierwsza w historii tego typu rywalizacja. Cieszy się ona bardzo dużym zainteresowaniem wśród lokalnych kolarzy. W tym roku organizatorzy spodziewają się od 380 do 450 zawodników!

Szczegółowe informacje na stronach: road-racing.pl i dogshead.pl.

FOT. Okatwian Biniek