W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki.
Więcej informacji

Rozumiem. Nie pokazuj więcej tego komunikatu..

MENU
tel.: 75 732 32 58

                                               logo small bpcs logo-szpital pcpr big  logo r1274876165da5fbf6c56640be38ecfab5e91cf3366 800x600

znak pol

fundacja logo-psp

 

  ekoportal 160

 

Emilia Urban znakomita na Olimpiadzie PrzedsiębiorczościNa Wydziale Ekonomii, Zarządzania i Turystyki Uniwersytetu Ekonomicznego odbył się finał Olimpiady Przedsiębiorczości, która jest wspólną inicjatywą Zespołu Szkół Rzemiosł Artystycznych i jeleniogórskiej uczelni. Była to czwarta edycja konkursu, który cieszy się rosnącą popularnością wśród uczniów szkół średnich.


W półfinale (w Zespole Szkół Rzemiosł Artystycznych) tematem przewodnim były ubezpieczenia, z kolei w finale była to bankowość. Przedsiębiorca nie uniknie współpracy z bankiem. Zagadnienia dotyczyły kont bankowych, kredytów, zdolności kredytowej i usług bankowych.
Bolesławiec reprezentowały uczennice klasy III AB Zespołu Szkół Budowlanych – Paulina Mikutel i Emilia Urban. W konkursie rywalizowało 23 uczniów z województwa dolnośląskiego i lubuskiego. Jury wyłoniło trzech laureatów a sześć osób wyróżniło. Emilia Urban zdobyła siódmą lokatę.