PEUG - mapy na kliknięcie
    Nieodpłatna pomoc prawna dla wszystkich
    Generalny remont - będzie nowa szkoła

VI Sesja Rady Powiatu Bolesławieckiego – 14 marca 2019 r.

Przewodniczący Rady Powiatu Bolesławieckiego zwołał VI Sesję Rady Powiatu Bolesławieckiego, która odbędzie się 14 marca 2019 r. o godz. 10:00 w sali konferencyjnej w budynku Starostwa Powiatowego w Bolesławcu, przy pl. marsz. Józefa Piłsudskiego 2.

Porządek obrad VI sesji:

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie quorum.

2. Zapoznanie Rady z porządkiem obrad VI sesji.

3. Przerwa – wspólne posiedzenie Komisji Budżetu i Finansów, Komisji Oświaty, Zdrowia i Pomocy Społecznej oraz Komisji Bezpieczeństwa, Infrastruktury i Środowiska Rady Powiatu.

4. Rozpatrzenie projektów uchwał:

4.1.   w sprawie  zmiany budżetu Powiatu Bolesławieckiego na rok 2019 ,

4.2.   w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej Powiatu Bolesławieckiego .

5. Sprawy różne.

6. Zamknięcie sesji.