Nieodpłatna pomoc prawna dla wszystkich
    Bautzen i Bolesławiec - dwa powiaty turystyczne
    Coś dla ducha, coś dla ciała - Tydzień z Powiatem Bolesławieckim

Grali o puchar Zarządu Powiatu

Siedem drużyn juniorskich wzięło udział w VIII Mistrzostwach Powiatu w Halowej Piłce Nożnej o puchar Zarządu Powiatu. Turniej odbył się w sobotę (9 marca) w hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego. W zawodach udział wzięło siedem drużyn; reprezentanci Gromadki, Osiecznicy, Warty Bolesławieckiej, Włodzic, Czernej, Tomaszowa Bolesławieckiego, Kraśnika Dolnego.

W meczu finałowym starli się zawodnicy z Gromadki i Warty Bolesławieckiej. Z wynikiem 2:0 triumfowała Gromadka. Drugie miejsce zajęła Warta Bolesławiecka, trzecie Tomaszów Bolesławiecki, czwarta była Osiecznica, na piątej pozycji uplasowały się Włodzice, na szóstej Czerna, stawkę zamknął Kraśnik Dolny.

W finale punkty dla Gromadki zdobyli Rafał Szwed i Damian Strzelecki. Najskuteczniejszym strzelcem turnieju obwołano Kacpra Rzepkę z Warty Bolesławieckiej. Najlepszy bramkarz to Sebastian Sadurski z Gromadki, a najlepszy zawodnik całego turnieju – reprezentujący Wartę Bolesławiecką – Mateusz Pełech.