PEUG - mapy na kliknięcie
    Nieodpłatna pomoc prawna dla wszystkich
    Generalny remont - będzie nowa szkoła

Prezydent RP w Bolesławcu

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy Bolesławca i Powiatu Bolesławieckiego,

w najbliższy poniedziałek (4 marca) gościć będziemy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Andrzeja Dudę. Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na otwarte spotkanie z Panem Prezydentem, które odbędzie się w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1, przy ulicy Jana Pawła II. Początek o godzinie 16:30.

Wstęp do hali możliwy będzie już od godziny 15:00, bocznym wejściem od strony apteki.
Prosimy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i bezwzględne stosowanie się do poleceń prezydenckiej ochrony.

Serdecznie zapraszamy,

Starosta Bolesławiecki            Prezydent Miasta Bolesławiec