Nieodpłatna pomoc prawna dla wszystkich
    Bautzen i Bolesławiec - dwa powiaty turystyczne

Powiatowe inwestycje drogowe w 2019 roku

Kilometry dróg do remontu. To plan Powiatu na bieżący rok. Przebudowana będzie trasa między Wartą Bolesławiecką, a Wartowicami.

Koszty inwestycji solidarnie pokryją Gmina Warta Bolesławiecka i Powiat. Droga w Osłej, to około 3,5 km trasy, która zostanie kompleksowo przebudowana. Podobnie droga między Suszkami, a Starymi Jaroszowicami. To odcinek o długości ok. 2,4 km. Zarząd Powiatu czeka na podpisanie umowy z Wojewodą na dotację na dofinansowanie inwestycji. Prace powinny zakończyć się pod koniec tego roku.