PEUG - mapy na kliknięcie
    Nieodpłatna pomoc prawna dla wszystkich
    Wszyscy dla wszystkich
    Generalny remont - będzie nowa szkoła

Jest porozumienie – będą remonty

Dobra informacja dla mieszkańców Gminy Nowogrodziec. Wkrótce remontowane będą dwie drogi. Starosta Tomasz Gabrysiak, wicestarosta Mirosław Horzempa i burmistrz Robert Relich podpisali umowę o wspólnym finansowaniu inwestycji. Wykonawców wyłoni przetarg.

Remontowane będą dwie drogi. Między Kierżnem, a Parzycami to odcinek o długości ok. 470 m. Odnowiona zostanie nawierzchnia jezdni wraz z odwodnieniem i uzupełnieniem poboczy. Na odcinku o długości ok. 380 m – między Gierałtowem, a Czerną wykonawca również odnowi nawierzchnię, dodatkowo wykona zjazdy do posesji i na pola, naprawi pobocza.
Prace powinny zakończyć się w maju tego roku.

Inwestycje sfinansują – dzieląc koszty na pół – Powiat Bolesławiecki i samorząd Miasta i Gminy Nowogrodziec.