W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki.
Więcej informacji

Rozumiem. Nie pokazuj więcej tego komunikatu..

MENU
tel.: 75 732 32 58

                                               logo small bpcs logo-szpital pcpr big logo r1274876165da5fbf6c56640be38ecfab5e91cf3366 800x600

znak pol

fundacja logo-psp

 

  ekoportal 160

 

 • Nieodpłatna pomoc prawna dla wszystkich
  Nieodpłatna pomoc prawna dla wszystkich
 • Bautzen i Bolesławiec - dwa powiaty turystyczne
  Bautzen i Bolesławiec - dwa powiaty turystyczne
 • Coś dla ducha, coś dla ciała - Tydzień z Powiatem Bolesławieckim
  Coś dla ducha, coś dla ciała - Tydzień z Powiatem Bolesławieckim
 • Portal Obsługi Klienta PEUG
  Portal Obsługi Klienta PEUG

Już wkrótce 19. Spotkanie opłatkowe osób niepełnosprawnych – trwają zapisy

26 stycznia 2019 r. o godz. 10:00 po raz dziewiętnasty osoby niepełnosprawne i ich najbliżsi, opiekunowie, przyjaciele będą mieli okazję wziąć udział w integracyjnym spotkaniu opłatkowym osób niepełnosprawnych z terenu powiatu bolesławieckiego. Zgodnie z tradycją, uroczystość odbędzie się w hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego w Bolesławcu przy ul. Tyrankiewiczów 11. Msza święta odprawiona zostanie przez biskupa Stefana Cichego.

 

 

W ramach wydarzenia uczestnicy złożą sobie życzenia świąteczne łamiąc się opłatkiem. Program artystyczny, świąteczne paczki oraz wystawa prac plastycznych osób niepełnosprawnych stanowić będą uzupełnienie tego wyjątkowego dnia.

 

Organizatorzy „Opłatka” – Powiat Bolesławiecki, Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Bolesławcu, samorządy miejskie i gminne powiatu bolesławieckiego oraz parafie – serdecznie zapraszają chętnych do wzięcia udziału w uroczystości.

 

Osoby niepełnosprawne zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu mogą się zgłaszać do 11 stycznia 2019 r. we właściwych ośrodkach pomocy społecznej na terenie Powiatu Bolesławieckiego – zgodnie z miejscem zamieszkania.

 

 

BPP/OSZ