PEUG - mapy na kliknięcie
    Nieodpłatna pomoc prawna dla wszystkich
    Generalny remont - będzie nowa szkoła

Już wkrótce 19. Spotkanie opłatkowe osób niepełnosprawnych – trwają zapisy

26 stycznia 2019 r. o godz. 10:00 po raz dziewiętnasty osoby niepełnosprawne i ich najbliżsi, opiekunowie, przyjaciele będą mieli okazję wziąć udział w integracyjnym spotkaniu opłatkowym osób niepełnosprawnych z terenu powiatu bolesławieckiego. Zgodnie z tradycją, uroczystość odbędzie się w hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego w Bolesławcu przy ul. Tyrankiewiczów 11. Msza święta odprawiona zostanie przez biskupa Stefana Cichego.

W ramach wydarzenia uczestnicy złożą sobie życzenia świąteczne łamiąc się opłatkiem. Program artystyczny, świąteczne paczki oraz wystawa prac plastycznych osób niepełnosprawnych stanowić będą uzupełnienie tego wyjątkowego dnia.

Organizatorzy „Opłatka” – Powiat Bolesławiecki, Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Bolesławcu, samorządy miejskie i gminne powiatu bolesławieckiego oraz parafie – serdecznie zapraszają chętnych do wzięcia udziału w uroczystości.

Osoby niepełnosprawne zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu mogą się zgłaszać do 11 stycznia 2019 r. we właściwych ośrodkach pomocy społecznej na terenie Powiatu Bolesławieckiego – zgodnie z miejscem zamieszkania.

BPP/OSZ