PEUG - mapy na kliknięcie
    Nieodpłatna pomoc prawna dla wszystkich
    Ferie w MDK-u

PEUG - wygoda i nowoczesność

W ramach projektu "Platforma Elektronicznych Usług Geodezyjnych - PEUG" zapewniony zostanie dla mieszkańców regionu dostęp do map i planów geodezyjnych przez internet. Projekt dofinansowany jest z Unii Europejskiej z środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020. Zyska region - zyskasz Ty. Zapraszamy na prezentację film

Związek  Powiatów Województwa Dolnośląskiego realizuje projekt dofinansowany z Funduszy  Europejskich "Platforma Elektronicznych Usług Geodezyjnych- PEUG".

Celem projektu jest podniesienie konkurencyjności regionu poprzez modernizację zasobów geodezyjno-kartograficznych Powiatów Województwa Dolnośląskiego, ukierunkowaną na podniesienie ilości i jakości świadczonych e-usług przez administrację publiczną oraz podwyższenie kompetencji pracowników 23 JST w zakresie stosowania nowoczesnych rozwiązań IT w procesie świadczenia tych usług.