W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki.
Więcej informacji

Rozumiem. Nie pokazuj więcej tego komunikatu..

MENU
tel.: 75 732 32 58

                                               logo small bpcs logo-szpital pcpr big  logo r1274876165da5fbf6c56640be38ecfab5e91cf3366 800x600

znak pol

fundacja logo-psp

 

  ekoportal 160

 

  • Nieodpłatna pomoc prawna dla wszystkich
    Nieodpłatna pomoc prawna dla wszystkich
  • Bautzen i Bolesławiec - dwa powiaty turystyczne
    Bautzen i Bolesławiec - dwa powiaty turystyczne
  • Coś dla ducha, coś dla ciała - Tydzień z Powiatem Bolesławieckim
    Coś dla ducha, coś dla ciała - Tydzień z Powiatem Bolesławieckim

Kolejny sukces uczestników HP Bolesławiec

22 listopada 2018 roku w Mysłakowicach odbył się Finał XX Edycji Konkursu Wiedzy o Policji pn. „Razem Bezpieczniej”. Młodzież z Zespołu Szkół Budowlanych/Hufca Pracy w Bolesławcu, która reprezentowała Powiat Bolesławiecki - zajęła 3 miejsce!

 

 

 

 

W finale wzięło udział osiem trzyosobowych drużyn z Kamiennej Góry, Jeleniej Góry, Mysłakowic i Bolesławca.

Konkurs został zorganizowany między innymi przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu, Dolnośląską Wojewódzką Komendę Ochotniczych Hufców Pracy we Wrocławiu, Komendę Miejską Policji w Jeleniej Górze oraz Ośrodek Szkolenia i Wychowania OHP w Mysłakowicach.

 

Duży udział w sukcesie młodzieży oprócz wychowawców HP mają również policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu: asp. szt. Beata Łuczkowska, asp. szt. Anna Kublik-Rościszewska oraz asp. szt. Mariusz Białowąs. Policjanci dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem z zaangażowaniem włączyli się w przygotowania uczniów do konkursu.

 

Konkurs Wiedzy o Policji składał się z dwóch etapów. Pierwsza część polegała na udzieleniu pisemnych odpowiedzi na 20 pytań. Test rozwiązywany był indywidualnie przez każdego uczestnika zespołu. Następnie drużyny przedstawiły swoje inscenizacje artystyczne dotyczące zagadnień profilaktycznych. Młodzież z Bolesławca zajęła trzecie miejsce. Nagrody ufundowała Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu oraz Zarząd Powiatu Bolesławieckiego. Serdecznie gratulujemy zwycięskiej drużynie.

 

Tekst:

I.W.J. – wychowawca HP Bolesławiec/BPP