big  logo pcpr r1274876165da5fbf6c56640be38ecfab5e91cf3366 800x600 logo small bpcs logo-szpital

LIX Sesja Rady Powiatu Bolesławieckiego – 6 listopada 2018 r.

Przewodniczący Rady Powiatu Bolesławieckiego zwołał LIX Sesję Rady Powiatu Bolesławieckiego, która odbędzie się 6 listopada 2018 r. o godz. 9:00 w sali konferencyjnej w budynku Starostwa Powiatowego w Bolesławcu, przy pl. marsz. Józefa Piłsudskiego 2.

Porządek Sesji Rady Powiatu przewiduje:

1. Otwarcie obrad i stwierdzenie quorum.

2. Rozpatrzenie wniosków w sprawie zmiany porządku obrad.

3. Informacja Przewodniczącego Rady Powiatu o realizacji obowiązku składania oświadczeń majątkowych przez Radnych Powiatu Bolesławieckiego za rok 2017.

4. Informacja Starosty Bolesławieckiego o realizacji obowiązku składania oświadczeń majątkowych przez członków zarządu powiatu, sekretarza powiatu, skarbnika powiatu, kierowników jednostek organizacyjnych powiatu oraz osoby wydające decyzje administracyjne z upoważnienia starosty – za rok 2017.

5. Podsumowanie V kadencji Rady Powiatu.

6. Sprawy różne i zakończenie obrad.

Rady Powiatu Bolesławieckiego

/-/ Ryszard Kawka