W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki.
Więcej informacji

Rozumiem. Nie pokazuj więcej tego komunikatu..

MENU
tel.: 75 732 32 58

                               logo small bpcs logo-szpital pcpr big logo r1274876165da5fbf6c56640be38ecfab5e91cf3366 800x600

znak pol

fundacja logo-psp

 

  ekoportal 160

 

 • PEUG - mapy na kliknięcie
  PEUG - mapy na kliknięcie
 • Nieodpłatna pomoc prawna dla wszystkich
  Nieodpłatna pomoc prawna dla wszystkich
 • Wszyscy dla wszystkich
  Wszyscy dla wszystkich
 • Generalny remont - będzie nowa szkoła
  Generalny remont - będzie nowa szkoła

Ważna informacja !

Szanowni Państwo,

 

Dochodzą do nas niepokojące informacje, z których wynika, że bliżej nieustalone osoby na terenie Powiatu Bolesławieckiego przekazują informację jakoby w Starostwie Powiatowym miało dojść do sprzedaży (wyprzedaży) sprzętu komputerowego w dniu 29.06.2018 r. Z przekazanych ale niepotwierdzonych jeszcze w pełni informacji wynika, że osoby rozpowszechniające tą informację, pobierają pieniądze od osób zainteresowanych kupnem podając, że należy się zgłosić do Starostwa celem odebrania sprzętu.

Stanowczo dementuję informację, jakoby w Starostwie Powiatowym w Bolesławcu miało dojść do sprzedaży sprzętu komputerowego, albo innego asortymentu. Żaden pracownik Starostwa lub innych jednostek organizacyjnych Powiatu nie jest upoważniony do pobierania jakichkolwiek pieniędzy (tym bardziej w gotówce) od mieszkańców Powiatu za sprzęt komputerowy.

Jeśli przekazane nam informacje są prawdziwe to istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że doszło do oszustwa. Osoby, które przekazały kwoty pieniędzy winny zgłosić się do najbliższej jednostki Policji celem złożenia zawiadomienia o przestępstwie.

Sekretarz Powiatu

-Radosław Palczewski