W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki.
Więcej informacji

Rozumiem. Nie pokazuj więcej tego komunikatu..

MENU
tel.: 75 732 32 58

                                               logo small bpcs logo-szpital pcpr big  logo r1274876165da5fbf6c56640be38ecfab5e91cf3366 800x600

znak pol

fundacja logo-psp

 

  ekoportal 160

 

  • PEUG - mapy na kliknięcie
    PEUG - mapy na kliknięcie
  • Nieodpłatna pomoc prawna dla wszystkich
    Nieodpłatna pomoc prawna dla wszystkich
  • Generalny remont - będzie nowa szkoła
    Generalny remont - będzie nowa szkoła

Uwaga! Możliwość pracy dla osób niepełnopsprawnych

INFORMACJA DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH. PRACA W ZAKŁADZIE AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ W BRANŻY GASTRONOMICZNEJ. Powiat Bolesławiecki - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Bolesławcu w związku z planowanym uruchomieniem Zakładu Aktywności Zawodowej w Bolesławcu rozpoczyna wstępny etap naboru osób niepełnosprawnych do pracy w ZAZ.

 

WYMAGANIA:
Podstawowym warunkiem zatrudnienia jest posiadanie aktualnego:
 orzeczenia o niepełnosprawności w stopniu znacznym,

 orzeczenia o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym z symbolem przyczyny niepełnosprawności 02-P (choroby psychiczne) lub 01-U (upośledzenie umysłowe).


UWAGA !!!
Na etapie składania przez kandydata WSTĘPNEJ DEKLARACJI, w orzeczeniu o niepełnosprawności, nie jest jeszcze wymagane wskazanie do pracy w Zakładzie Aktywności Zawodowej.
Wymiar czasu pracy osób niepełnosprawnych o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności, przy zatrudnieniu na 0,55 etatu, wynosi 4 godziny i 40 minut (art.15 ust. 2 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych).
Ponadto, ze środków Zakładowego Funduszu Aktywności, realizowane będą różnego rodzaju przedsięwzięcia mające na celu zaspokajanie podstawowych potrzeb życiowych i pełną integrację społeczną niepełnosprawnych pracowników ZAZ.
Pierwszy etap naboru polegać będzie na wypełnieniu i złożeniu "WSTĘPNEJ DEKLARACJI PODJĘCIA PRACY W ZAKŁADZIE AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ W BOLESŁAWCU PRZEZ OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE", która podlegać będzie ocenie i weryfikacji przez ORGANIZATORA.
Druki deklaracji wstępnych dostępne są w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Bolesławcu, Pl. Marsz. J. Piłsudskiego 2, pokój 12, tel. 75 612 17 82
WYPEŁNIONE DEKLARACJE NALEŻY SKŁADAĆ W TERMINIE DO 8 CZERWCA 2018 r.
Po analizie wstępnych deklaracji ORGANIZATOR zastrzega sobie prawo kontaktu telefonicznego lub mailowego z wybranymi kandydatami.