W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki.
Więcej informacji

Rozumiem. Nie pokazuj więcej tego komunikatu..

MENU
tel.: 75 732 32 58

                                               logo small bpcs logo-szpital pcpr big  logo r1274876165da5fbf6c56640be38ecfab5e91cf3366 800x600

znak pol

fundacja logo-psp

 

  ekoportal 160

 

  • PEUG - mapy na kliknięcie
    PEUG - mapy na kliknięcie
  • Nieodpłatna pomoc prawna dla wszystkich
    Nieodpłatna pomoc prawna dla wszystkich
  • Generalny remont - będzie nowa szkoła
    Generalny remont - będzie nowa szkoła

Ulica Staszica odnowiona

Jeszcze przed planowanym terminem Przedsiębiorstwo Robót Drogowych z Jałowca ukończyło modernizację ulicy Staszica w Bolesławcu. W trakcie malowania są jedynie znaki poziome. Starosta Bolesławiecki Karol Stasik nie krył zadowolenia, że dzięki wcześnie ogłoszonym przetargom, Bolesławianie i okoliczni mieszkańcy mogą już teraz korzystać z odnowionej, powiatowej drogi.

To również dowód na to, że warto spotykać się w pół drogi, a właśnie tak - przy powiatowo - miejskich inwestycj ach- robią konsekwentnie Starosta i Prezydent – co wszystkim mieszkańcom wychodzi na dobre. Tego dobra w Bolesławcu nie koniec, bo jeszcze wypięknieją ulice Dolne Młyny i wyczekiwana Mostowa. Powracając do dzisiejszej bohaterki – wzdłuż ulicy Staszica zostały uregulowane urządzenia znajdujące się w jezdni, korekcie zostały poddane studzienki, kratki i włazy. Ulica zyskała również nowoczesne, szerokie chodniki z kostki betonowej. Wartość inwestycji to prawie 275 tys. zł.

więcej