W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki.
Więcej informacji

Rozumiem. Nie pokazuj więcej tego komunikatu..

MENU
tel.: 75 732 32 58

                               logo small bpcs logo-szpital pcpr big  logo r1274876165da5fbf6c56640be38ecfab5e91cf3366 800x600

znak pol

fundacja logo-psp

 

  ekoportal 160

 

  • PEUG - mapy na kliknięcie
    PEUG - mapy na kliknięcie
  • Nieodpłatna pomoc prawna dla wszystkich
    Nieodpłatna pomoc prawna dla wszystkich
  • Ferie w MDK-u
    Ferie w MDK-u

DOBROĆ WRACA - Dolnośląskie Małe Granty

8 czerwca już po raz szósty w Powiatowym Zespole Szkół i Placówek Specjalnych w Bolesławcu odbędzie się Piknik Integracyjny. Tym razem społeczność szkolna i zaproszeni goście bawić się będą pod hasłem „Dobroć wraca”. Ten rok w historii pikniku będzie szczególny, ponieważ znalazł on uznanie i otrzymał dofinansowanie w ramach programu „Dolnośląskich Małych Grantów”.

W programie promującym aktywizację społ eczności lokalnych, wspieranym przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego, zgłoszono ponad 590 inicjatyw obywatelskich, z których tylko 84 otrzymały dofinansowanie. Satysfakcja z sukcesu jest tym większa, że komisja, przyznając maksymalną liczbę punktów, doceniła dotychczasowy trud organizacji pikników w PZSiPS w Bolesławcu oraz wkład organizatorów w budowanie coraz szerszego kręgu przyjaciół szkoły.
Już teraz zapraszamy do wspólnej zabawy wszystkich, którzy chcieliby się włączyć w prawdziwą integrację społeczności lokalnej. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia i wiele atrakcji. (PZSiPS)