W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki.
Więcej informacji

Rozumiem. Nie pokazuj więcej tego komunikatu..

MENU
tel.: 75 732 32 58

                              big  logo pcpr r1274876165da5fbf6c56640be38ecfab5e91cf3366 800x600 logo small bpcs logo-szpital

znak pol

fundacja logo-psp

 

  ekoportal 160

 

Powiat Bolesławiecki bez smogu

Zarząd Powiatu Bolesławieckiego i Zakład Energetyki Cieplnej w Bolesławcu zapraszają do wzięcia udziału w konkursie ekologicznym pn. „Powiat Bolesławiecki bez smogu”. Celem konkursu jest edukacja ekologiczna i popularyzacja wiedzy w zakresie poprawy czystości powietrza i jego wpływu na otaczające środowisko. 

 Konkurs przeznaczony jest dla szkół ponadgimnazjalnych z Powiatu Bolesławieckiego. Każda szkoła może zgłosić do konkursu maksymalnie trzyosobowe 2 zespoły. Zadaniem każdego zespołu jest wykonanie materiału filmowego  związanego z tematem konkursu, którego czas projekcji nie przekroczy 5 minut. Praca konkursowa może zostać wykonana w dowolnie wybranej konwencji i gatunku filmowym (np. dokument, reportaż, itp.) oraz technice (np. animacja) lub innych formach multimedialnych.  Dla laureatów przewidziane są  atrakcyjne nagrody rzeczowe. (fot.budujemydom.pl)

Szczegóły konkursu