Powiat Bolesławiecki bez smogu

Zarząd Powiatu Bolesławieckiego i Zakład Energetyki Cieplnej w Bolesławcu zapraszają do wzięcia udziału w konkursie ekologicznym pn. „Powiat Bolesławiecki bez smogu”. Celem konkursu jest edukacja ekologiczna i popularyzacja wiedzy w zakresie poprawy czystości powietrza i jego wpływu na otaczające środowisko.

Konkurs przeznaczony jest dla szkół ponadgimnazjalnych z Powiatu Bolesławieckiego. Każda szkoła może zgłosić do konkursu maksymalnie trzyosobowe 2 zespoły. Zadaniem każdego zespołu jest wykonanie materiału filmowego  związanego z tematem konkursu, którego czas projekcji nie przekroczy 5 minut. Praca konkursowa może zostać wykonana w dowolnie wybranej konwencji i gatunku filmowym (np. dokument, reportaż, itp.) oraz technice (np. animacja) lub innych formach multimedialnych.  Dla laureatów przewidziane są  atrakcyjne nagrody rzeczowe. (fot.budujemydom.pl)

Szczegóły konkursu