W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki.
Więcej informacji

Rozumiem. Nie pokazuj więcej tego komunikatu..

MENU
tel.: 75 732 32 58

                               logo small bpcs logo-szpital pcpr big  logo r1274876165da5fbf6c56640be38ecfab5e91cf3366 800x600

znak pol

fundacja logo-psp

 

  ekoportal 160

 

  • PEUG - mapy na kliknięcie
    PEUG - mapy na kliknięcie
  • Nieodpłatna pomoc prawna dla wszystkich
    Nieodpłatna pomoc prawna dla wszystkich
  • Ferie w MDK-u
    Ferie w MDK-u

Już 3 lutego Opłatek Integracyjny

Już po raz osiemnasty osoby niepełnosprawne, ich bliscy, opiekunowie oraz przyjaciele będą mieli okazję wziąć udział w integracyjnym spotkaniu opłatkowym osób niepełnosprawnych z terenu powiatu bolesławieckiego. Tym razem „Opłatek Integracyjny” odbędzie się 3 lutego 2018 r. (sobota) w hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego w Bolesławcu, ul. Tyrankiewiczów 11. 


Uroczystość rozpocznie się Mszą św. odprawioną przez biskupa pomocniczego Diecezji Legnicki ej Marka Mendyka o godz. 10.00. Później zgromadzeni podzielą się opłatkiem i złożą sobie życzenia świąteczne. Nie zabraknie również wspólnego posiłku, jasełek i śpiewania kolęd. Na zakończenie uczestnikom spotkania zostaną wręczone świąteczne upominki. W czasie „Opłatka” będzie można obejrzeć wystawę prac plastycznych osób niepełnosprawnych. 
Organizatorzy – Powiat Bolesławiecki, Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Bolesławcu, samorządy miejskie i gminne powiatu bolesławieckiego oraz parafie – serdecznie zapraszają chętnych do wzięcia udziału w uroczystości.
Osoby niepełnosprawne zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu mogą się zgłaszać i zapisywać do 16 stycznia 2018 r. we właściwych ośrodkach pomocy społecznej na terenie Powiatu Bolesławieckiego – zgodnie z miejscem zamieszkania.