W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki.
Więcej informacji

Rozumiem. Nie pokazuj więcej tego komunikatu..

MENU
tel.: 75 732 32 58

                               logo small bpcs logo-szpital pcpr big  logo r1274876165da5fbf6c56640be38ecfab5e91cf3366 800x600

znak pol

fundacja logo-psp

 

  ekoportal 160

 

  • PEUG - mapy na kliknięcie
    PEUG - mapy na kliknięcie
  • Nieodpłatna pomoc prawna dla wszystkich
    Nieodpłatna pomoc prawna dla wszystkich
  • Ferie w MDK-u
    Ferie w MDK-u

Twórczy maraton w Teatrze Starym

12 stycznia o godzinie 18:00 zapraszamy na wyjątkowy spektakl w Teatrze Starym - niezwykle ekspresyjne połączenie sztuki plastycznej oraz dźwięku gongów tybetańskich. Spektakl powstał jako efekt wakacyjnych poszukiwań młodych twórców, na co dzień działających w pracowni plastycznej pani Katarzyny Sas.

Temu niezwykłemu przedsięwzięciu towarzyszyć będzie wernisaż prac Agnieszki Krawczyk - studentki V roku rzeźby ASP we Wrocławiu. Jej wystawa, nosząca tytuł "Narastanie formy", z agości w naszym foyer. "Narastanie formy" to rodzaj szkicu do pracy dyplomowej. W tej pierwszej części wieczoru zaplanowaliśmy także spotkanie z panią Agnieszką Chrzan, autorką debiutanckiej powieści "Wariatka". 
Druga część wieczoru (od godziny 20:00) to recital Aleksandra Trąbczyńskiego - lubianego  aktora i jego potrójne spotkanie z Bułatem Okudżawą. 
Przedstawienie "Mój Bułat" to zarówno piosenki, które zna wielu ("Modlitwa","Aleksander Siergiejewicz Puszkin", "Trzy Miłości", "O moskiewskim metrze"); jak i przygotowane przez samego artystę przekłady pieśni Okudżawy. W ramach programu Aleksander Trąbczyński wykona także pieśni napisane do wierszy poety m.in przez Hadriana Tabęckiego do spektaklu "Nie wszystko czerwone" w elbląskim Teatrze im. A. Sewruka, który współreżyserował. Artyście towarzyszyć będzie na kontrabasie syn - Tymon Trąbczyński, młody świetny jazzman (nagroda "Fryderyka" za debiutancki album "First Thought" Aga Derlak Trio, Nagroda Swingujący Kruk 2016, stypendium MKiDN).

Na wszystkie imprezy wstęp jest wolny.