big  logo r1274876165da5fbf6c56640be38ecfab5e91cf3366 800x600 logo small bpcs logo-szpital pcpr

W razie powodzi

Dolnośląski Zarząd Melioracji i Urządzeń wodnych we Wrocławiu przekazał powiatowi magazyn przeciwpowodziowy wraz z jego wyposażeniem.

- Magazyn wyposażony jest w niezbędny sprzęt do usuwania skutków powodzi : łódź, worki, łopaty, szpadle, taczki, toporki, karczowniki, łomy, bosaki. Po opracowaniu odpowiednich procedur magazyn będzie również służył jako obwodowe zabezpieczenie przeciwpowodziowe dla gmin z terenu Powiatu Bolesławieckiego – mówi Kierownik Biura Zarządzania Kryzysowego Grzegorz Dziadek. Magazyn zlokalizowany jest w Bolesławcu przy ul. Kościuszki.