W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki.
Więcej informacji

Rozumiem. Nie pokazuj więcej tego komunikatu..

MENU
tel.: 75 732 32 58

                                big  logo r1274876165da5fbf6c56640be38ecfab5e91cf3366 800x600 logo small bpcs logo-szpital pcpr

znak pol

fundacja logo-psp

 

  ekoportal 160

 

Dwudniowa podróż studyjna dla nauczycieli i mentorów Uczniowskich Agencji Turystycznych

w dniach 12- 13 grudnia 2017 r.  dwudziestu nauczycieli i mentorów polskich i saksońskich szkół uczestniczących w projekcie RegionalMenegment wzięli udział w podróży studyjnej dla nauczycieli i mentorów Uczniowskich Agencji Turystycznych w Bautzen i Bolesławcu.

    Polscy i saksońscy nauczyciele oraz mentorzy wspólnie przygotowują i realizują działania projektowe zgodnie z założeniami projektu oraz odpowiadają za bieżącą działalność UAT w swoich szkołach. UAT realizują zadania projektowe, związane z opracowaniem m.in. koncepcji promocji własnego miasta, jego okolicy lub oferty kulturalno-turystycznej.

    Podróż studyjna do Bauzen i Bolesławca pozwoliła nauczycielom i mentorom na wymianę doświadczeń, a także przyczyniła się do zdobycia wiedzy z zakresu strategii promocji kultury i turystyki w obszarze wsparcia. Dzięki udziałowi w działaniach edukacyjnych zapewniony zostanie transfer wiedzy między szkołami partnerskimi  oraz lokalnymi instytucjami z obszaru edukacji, kultury, turystyki i promocji regionu.

    Podróż studyjna stanowiła jednocześnie niezwykłą okazję do lepszego poznania się wszystkich uczestników oraz praktycznego zastosowania umiejętności językowych, jak również zdobycia wiedzy na temat historii i kultury obu krajów. Podczas wspólnych warsztatów w Bautzen i Bolesławcu opartych na metodzie tandemowej, nauczyciele opracowali zadania warsztatowe i zaprezentowali wyniki swojej pracy.