W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki.
Więcej informacji

Rozumiem. Nie pokazuj więcej tego komunikatu..

MENU
tel.: 75 732 32 58

                                big  logo r1274876165da5fbf6c56640be38ecfab5e91cf3366 800x600 logo small bpcs logo-szpital pcpr

znak pol

fundacja logo-psp

 

  ekoportal 160

 

Nowy Dział Fizjoterapii

- To kolejny mały krok w rozwoju Szpitala – podkreślał dyrektor SP ZOZ w Bolesławcu Adam Zdaniuk otwierając oficjalnie nowy Dział Fizjoterapii (6.12.17r). przy Jeleniogórskiej. Nowy Dział - zdaniem inicjatorów przedsięwzięcia - oznacza tańsze usługi i dostęp do specjalistycznych zabiegów na które pacjenci czekają miesiącami.

W przestronnych, nowocześnie wyposażonych salach - z wysoko wykwalifikowanym personelem - na zainteresowanych czeka ponad 30 rodzajów innowacyjnych zabi egów oraz usług z zakresu fizjoterapii. W nowych gabinetach będą wykonywane świadczenia zdrowotne z dziedziny fizykoterapii : elektroterapii, magnetoterapii, laseroterapii i ultradźwięków. Z obszaru kinezyterapii: ćwiczenia indywidualne prowadzone na przyrządach, dynamoterapia na urządzeniach elektronicznych oraz masaż leczniczy. Sale, które niegdyś wchodziły w skład apteki przeszły gruntowny remont sfinansowany ze środków własnych Szpitala, natomiast na doposażenie stanowisk pracy pozyskano 40 tyś. zł ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Dla zainteresowanych szczegółowe informacje - Dział Fizjoterapii mieści się w budynku ”D” Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu przy ul. Jeleniogórskiej 4. Jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 15:00. Rejestracja możliwa pod nr tel. 75 738 01 66.

 

 

Więcej zdjęć na www.facebook.com