W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki.
Więcej informacji

Rozumiem. Nie pokazuj więcej tego komunikatu..

MENU
tel.: 75 732 32 58

                              big  logo pcpr r1274876165da5fbf6c56640be38ecfab5e91cf3366 800x600 logo small bpcs logo-szpital

znak pol

fundacja logo-psp

 

  ekoportal 160

 

Nowa droga w Szczytnicy

– To już ostatnia w tym roku inwestycja drogowa – mówił Starosta Bolesławiecki Karol Stasik, który bardzo ambitnie wraz z nowym zarządem podszedł do poprawy jakości dróg w powiecie w mijającym roku. Spektakularne zmiany są widoczne w samej stolicy powiatu, ale równie intensywnie remontowano i modernizowano w gminach.

5 grudnia oficjalnie oddano do użytku świeżo wyremontowaną drogę w Szczytnicy w gminie Warta Bolesławiecka. Niespełna półtora km drogi k osztowało prawie 500 tys. zł, a samorządy podzieliły się kosztami. Zarówno wójt Mirosław Haniszewski i Starosta Karol Stasik podkreślali znaczenie dobrej współpracy, dzięki której udało się przeprowadzić wiele nawet trudnych remontów na terenie gminy w ostatnich latach. Odnowione metry asfaltu szczególnie ucieszą mieszkańców osiedla „Szczytnica”, którzy czekali na dobre połączenie z drogą krajową nr 94 . Wykonawcą inwestycji jest Sudeckie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych.