W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki.
Więcej informacji

Rozumiem. Nie pokazuj więcej tego komunikatu..

MENU
tel.: 75 732 32 58

                              big  logo pcpr logo-szpital r1274876165da5fbf6c56640be38ecfab5e91cf3366 800x600 logo small bpcs

znak pol

fundacja logo-psp

 

  ekoportal 160

 

Rozumieją i pomagają

Takie słowa znajdziemy w haśle przewodnim Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej, która jest placówką ogólnodostępną, a korzystanie z jej usług jest dobrowolne i nieodpłatne. - Udzielamy pomocy psychologicznej, pedagogicznej i logopedycznej dzieciom, młodzieży, ich rodzicom, opiekunom, nauczycielom i wychowawcom. Wspomagamy rozwój oraz efektywność uczenia się dzieci i młodzieży. Wspieramy uczniów w wyborze kierunku kształcenia i zawodu – podkreślają fachowcy spod tego dobrego adresu w Bolesławcu,  którzy niejednokrotnie pomogli wielu dzieciom i ich rodzicom.

 

- Jesteśmy po to, by rozumieć, wspierać i pomagać. Zapewniamy poszanowanie praw człowieka z uwzględnieniem prawa do indywidualnego rozwoju, akceptację, dyskrecję, atmosferę bezpieczeństwa – dodają. W każdym roku szkolnym, oprócz stałej tak potrzebnej aktywności Poradnia proponuje ponadstandardową działalność w ramach sformatowanych warsztatów. I w roku szkolnym 2017/2018 w poradni realizowane będą zajęcia warsztatowe ukierunkowane na rozwój umiejętności społecznych. Zajęcia zaadresowano do określonych grup wiekowych: klasy I-III szkoły podstawowej, klasy IV-VI szkoły podstawowej. Również warsztaty dla rodziców lub opiekunów dziecka w wieku przedszkolnym z trudnymi zachowaniami. Oprócz tego nie zabraknie stałych form działalności: terapia logopedyczna, pedagogiczna, psychologiczna, integracja sensoryczna, EEG Biofeedbeck, Metoda Dobrego Startu, Instrumental Enritchment, wczesne wspomaganie rozwoju małego dziecka, rehabilitacja ruchowa małego dziecka, warsztaty doradztwa zawodowego oraz przesiewowe badania logopedyczne na terenie przedszkoli. Warto pomyśleć o tym miejscu, gdzie znajdziemy fachową pomoc w rozwiązywaniu trudnych problemów, jakie wiążą się z niełatwą rolą rodzica.

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Bolesławcu,  ul. Tyrankiewiczów 115, Bolesławiec,  www.pppboleslawiec.pl , e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , tel.:  75 732 26 58

(fot. archiwum Poradni)