W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES!!!. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki.
Więcej informacji

Rozumiem. Nie pokazuj więcej tego komunikatu..

MENU
tel.: 75 732 32 58

                                               logo small bpcs logo-szpital pcpr big  logo r1274876165da5fbf6c56640be38ecfab5e91cf3366 800x600

znak pol

fundacja logo-psp

 

  ekoportal 160

 

Wizyta młodych uczestników projektu „RegionalManagement" we Wrocławiu

Nasza szkolna „Uczniowska Agencja Turystyczna” (Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im Wł. Broniewskiego w Bolesławcu) mogła po raz kolejny uczestniczyć spotkaniu w ramach projektu  „RegionalManagement – Kompetencje i perspektywy zawodowe w polsko-saksońskim regionie przygranicznym”. Tym razem odbyli dwudniową podróż studyjną do Wrocławia, miasta, które w 2016 roku było Europejską Stolicą Kultury. Kultury -  Wrocławia.

 Celem ich podróży było zapoznanie się z najnowszymi trendami oraz strategiami promocji kultury i turystyki, jak i zebranie doświadczeń i wykorzystanie ich przez uczestników projektu przy opracowaniu oferty kulturalno-turystycznej pogranicza.

Młodzi goście spotkali się z panem Pawłem Kurantem, Kierownikiem Wspólnego Sekretariatu PL-SN 2014-2020 oraz panią Magdaleną Dunikowską, opiekunką projektu. Podczas spotkania rozmawiano o edukacji transgranicznej w ramach realizowanego projektu RegionalManagement oraz innych projektów współfinansowanych przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy INTERREG Polska-Saksonia 2014-2020.

Uczestnicy podróży brali udział w warsztatach z dziedziny promocji kultury i turystyki. które przeprowadziła pani Renata Przywara  oraz  w warsztatach w Centrum Historii Zajezdnia.

Reasumując była to dla Nich  bardzo pouczająca i interesująca podróż studyjna, która sprawiła, że wszyscy są jeszcze bardziej zmotywowani do realizacji kolejnych działań projektowych.