XXXV Sesja Rady Powiatu Bolesławieckiego – 25 maja 2017 r.

Przewodniczący Rady Powiatu Bolesławieckiego zwołał XXXV Sesję Rady Powiatu Bolesławieckiego, która odbędzie się 25 maja 2017 r. o godz. 9.30 , w budynku Starostwa Powiatowego  w Bolesławcu - w sali konferencyjnej - przy pl. Piłsudskiego 2.

Porządek Sesji Rady Powiatu przewiduje:

1. Otwarcie obrad i stwierdzenie quorum.
  2. Rozpatrzenie wniosków w sprawie zmiany porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołów XXXIII i XXXIV Sesji Rady Powiatu.
  4. Informacja o realizacji uchwał Rady Powiatu podjętych podczas XXXIV Sesji Rady Powiatu.
  5. Informacja Przewodniczącego Rady Powiatu o działaniach w okresie międzysesyjnym.
  6. Informacja Przewodniczącego Zarządu Powiatu o działaniach Zarządu w okresie międzysesyjnym.
  7. Rozpatrzenie projektu uchwały Nr XXXV/229/17 w sprawie planu dofinansowania form doskonalenia zawodowego nauczycieli na rok 2017 oraz maksymalnej kwoty dofinansowania opłat za kształcenie pobierane przez szkoły wyższe, a także specjalności i formy kształcenia, na które dofinansowanie jest przyznawane.
  8. Informacja Komendanta Powiatowego Policji o stanie bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie powiatu bolesławieckiego.
  9. Informacja Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej o stanie bezpieczeństwa przeciwpożarowego oraz o zagrożeniach pożarowych.
  10. Informacja kierownika Zarządu Dróg Powiatowych w Bolesławcu o stanie dróg powiatowych i wojewódzkich przebiegających na terenie powiatu bolesławieckiego oraz o bezpieczeństwie ruchu drogowego.
  11. Interpelacje i zapytania Radnych.
  12. Odpowiedzi na zgłoszone interpelacje i zapytania Radnych.
  13. Sprawy różne i zakończenie obrad.

Rady Powiatu Bolesławieckiego

/-/ Ryszard Kawka